Reklam resmi

Unbra Şeffaf Sihirli Sütyen
Fiyat : 35,00 TL 24,90 TL
Adet : - +
Stok Durumu : Stokta Var
Teslimat
İade ve Değişim

Unbra sihirli sütyen, ince, askısız ve dekolteli elbiselerinizin içine giyebileceğiniz dünyanın en rahat ve seksi sütyenidir. 

Dekolte kıyafetleriniz içinde görünmez olur asla sütyen kullandığınız anlaşılmaz. Muhteşem dokusu kendinden yapışkanlı tasarımı ile askı ve kopçaya ihtiyaç duymaz.

Teninize yapışarak kalır. Güvenerek kullanabilirsiniz, kayma veya düşme yapmaz rahat etmenizi sağlar. Silikonlu yapısı sayesinde daha doğal, dik ve dolgun göğüs görünümüne sahip olabilirsiniz.

Unbra sütyeni günlük kullandığınız sütyenlerinizin içine takarak doğal silikon etkisi yaratabilirsiniz. Asla ek bir malzeme kullandığınız anlaşılmaz. Ten rengini alır görünmez hale gelir.

- Cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

- Cildinize yapıştırma esnasında ayna karşısında olmanız uygulamayı daha kolay ve rahat yapmanızı sağlar.

- Sütyenin sağ ve ya sol kısmından birini kenar kısımları dışarıya gelecek şekilde kıvırın. İki eliniz ile tutarak göğüs açınızın gelmesini istediğiniz alana getirin ve parmak uçlarınız ile nazikçe bastırarak yapıştırın. Bu işlemi diğer göğüsünüz için tekrar edin. İki tarafında aynı hizada olmasına özen gösterin. Daha iyi verim almak için elleriniz ile birkaç saniye bastırarak iyice yapışmasını sağlayın.

Kıyafetinizi Giymeden önce İyice yapışmış olduğundan emin olun.

Sütyen kullanımınız sona erdiğinde ılık su ve sabun ile temizleyebilirsiniz. Doğal yapışkanlığı kuruduğunda eski haline dönecektir.

UnBra diğer sütyenlerden daha ufak ve kenar kısımları ince tasarlanmıştır. Bunun sebebi giysilerinizin etrafından gözükmemesi ve transparan hale gelmesi içindir.

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız. Yorumlar

Ürünün VideosuBenzer Ürünler
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :